fbpx
לוגו לבן - MARKETING DOCTOR - מרפאת כאב דיגיטלי לעסקים

ליווי וייעוץ אישי עבור

שימוש בדיוור דיגיטלי / ניוזלטר

תשתית שיווקית היא הבסיס שעליו נבנים קמפיינים שיווקיים מוצלחים. ללא תשתית יציבה ודינאמית, אפילו הרעיונות השיווקיים החדשניים והיצירתיים ביותר יכשלו. השקעה בתשתית השיווק שלכם היא השקעה בהצלחת העסק שלכם לטווח ארוך.

שיווק בדואר אלקטרוני הוא תהליך של שליחת הודעות מסחריות לקבוצת אנשים באמצעות דואר אלקטרוני. זה יכול לכלול ניוזלטרים, מיילים פרסומיים, הצעות מיוחדות וחומרי שיווק אחרים. המטרה של שיווק בדוא"ל היא לבנות קשרים עם לקוחות, לעדכן אותם לגבי העסק שלך ולעודד אותם לנקוט בפעולה, כגון ביצוע רכישה.

שיווק באמצעות דוא"ל הוא מרכיב חיוני בשיווק דיגיטלי שיכול לאפשר לכם להגיע ללקוחות פוטנציאליים וקיימים. זוהי דרך חסכונית ונוחה לתקשר עם הקהל, לבנות אמון ולקדם את המותג שלכם. בשלב הזה נחקור את היסודות של שיווק בדוא"ל וכיצד אתם יכולים להשתמש בו כדי לשפר את העסק. שיווק בדוא"ל הוא כלי רב עוצמה לעסקים בכל הגדלים מכיוון שהוא זול, גמיש וניתן למדידה. בעזרתו תוכלו למקד לקבוצות ספציפיות של אנשים עם מסרים מותאמים אישית, לעקוב אחר המעורבות שלהם ולבצע אופטימיזציה של מסעות הפרסום לתוצאות טובות יותר.

תהליך הייעוץ מתחיל כאן!

הדיוור האלקטרוני מהווה כלי שיווקי עצמתי, המעניק לכם את האפשרות לשלוח מסרים ממוקדים באופן מדויק לקהל היעד המיועד שלכם. במרקטינג דוקטור, אנו מסייעים לכם לפתח אסטרטגיה מתוחכמת ומעולה, הכוללת בניית תשתית לתוכן משכנע ורלוונטי, עיצוב אישי וכלים למדידת ההשפעה של המסרים שלכם. אם אתם שואפים להגדיל את רשימת המנויים שלכם, לשפר את שיעורי הפתיחה והלחיצה, או לייצר לידים ומכירות דרך הדיוור שלכם, אנו כאן כדי לעזור לכם להתמודד עם האתגרים ולכוון אתכם בדרך לשיפור התוצאות. מוזמנים לפנות אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי ומותאם אישית שיעזור לכם להפוך את הדיוור האלקטרוני שלכם לכלי שיווקי עוצמתי.

שנות ניסיון בשיווק דיגיטלי
0 +
שנות ניסיון בעיצוב ובניית אתרים
0 +

איתכם בגובה העיינים

מקצוענות, מחוייבות וחשיבה יצירתית

מספר שלבים עיקריים ליצירת קמפיין שיווקי אפקטיבי באמצעות דיוור דיגיטלי

שלב 1: הגדרת היעדים והקהל שלך
מה אתם רוצים להשיג עם קמפיין האימייל? מי קהל היעד שלכם? הבנת המטרות והקהל תעזור לכם ליצור תוכן שיפגע במטרה וימשוך את תשומת ליבו של קהל היעד ויניע את הפעולה הרצויה.

שלב 2: בחירת ספק שירותי שיווק בדוא"ל
ישנם ספקי שירותי שיווק בדוא"ל רבים זמינים, כגון רב מסר, ActiveTrail Mailchimp, Constant Contact ו-AWeber. בחר ספק שמתאים לתקציב, ליעדים ולדרישות הטכניות.

שלב 3: בניה של רשימת הדוא"ל שלכם
כדי לשלוח מיילים, אתם צריכים רשימה של מנויים שנתנו לכם הרשאה ליצור איתם קשר. אתם יכולים לבנות את הרשימה על ידי הצעת תמריצים, כגון ספר אלקטרוני בחינם, סמינר מקוון או קוד הנחה.

שלב 4: יצירת תוכן משכנע
התוכן שלך צריך להיות רלוונטי, בעל ערך ומרתק. השתמש בטון שיחה וכלול תמונות, סרטונים וקישורים כדי להפוך אותו למעניין יותר.

שלב 5: ביצוע אופטימיזציה למסירה ומעורבות
כדי להבטיח שהודעות הדוא"ל יגיעו לתיבות הדואר הנכנס של המנויים שלכם וייפתחו, עליך לבצע אופטימיזציה למסירה ומעורבות. זה כולל שימוש בשורת נושא ברורה, הימנעות מהפעלת דואר זבל ובדיקת פורמטים ותזמון שונים של דואר אלקטרוני.

שיטות עבודה מומלצות לשיווק בדוא"ל

כדי להפיק את המרב ממסעות הפרסום בשיווק בדוא"ל, הנה כמה שיטות עבודה מומלצות שכדאי לישם:

  • פלחו את הרשימה שלכם על סמך נתונים דמוגרפיים, התנהגות ותחומי עניין.
  • התאמו אישית את המיילים שלכם עם שם הנמען ופרטים רלוונטיים אחרים.
  • השתמשו בשורת נושא ברורה ותמציתית המפתה את הנמען לפתוח את המייל שלכם.
  • כללו קריאה לפעולה ברורה (CTA) שמנחה את הנמען לבצע פעולה ספציפית, כגון ביצוע רכישה או הרשמה לניוזלטר.
  • בידקו פורמטים שונים של אימייל, תזמון ותוכן כדי לראות מה עובד הכי טוב.
  • עיקבו אחר התוצאות שלכם ובצעו אופטימיזציה של מסעות הפרסום שלך על סמך נתונים ומשוב.

רוצים להתקדם?

דילוג לתוכן