fbpx
לוגו לבן - MARKETING DOCTOR - מרפאת כאב דיגיטלי לעסקים

ברוכים הבאים לאתר marketing-doctor.co.il להלן: “האתר“) שבבעלות ובניהול נטוורק סטודיו להלן: “הנהלת האתר“), שכתובתו למשלוח דואר היא בדוא”ל: [email protected], ובדואר רשום: נחל ערוגות 4 דירה 3 צור יצחק 4580800.

הנהלת האתר מכבדת את פרטיותם של משתמשי האתר ועושה כל שביכולתה כדי לשמור עליה. מדיניות פרטיות זו תפרט את סוג המידע שנאסף באתר, אופן איסוף המידע, כיצד הוא נשמר, זכויותיך לגבי המידע הנשמר על אודותיך ועוד.

כל האמור במדיניות פרטיות זו נוסח בלשון זכר מטעמי נוחיות בלבד ומתייחס לנשים וגברים כאחד, וכך גם האמור בלשון יחיד משמעו גם לשון רבים ולהיפך, הכול לפי העניין.

מדיניות פרטיות זו מהווה חלק בלתי נפרד מתנאי השימוש של האתר, ותנאיה מהווים הסכם משפטי מחייב ועל כן הנך נדרש לקרוא מדיניות זו בעיון טרם השימוש באתר.

איזה מידע אנו אוספים?

שימוש בסיסי באתר אינו מחייב רישום או מסירת פרטים כלשהם. עם זאת, הנהלת האתר רשאית לאסוף מידע כללי על אודותיך, לרבות תכנים בהם צפית, משך השהייה שלך באתר או בעמוד מסוים, המיקום ממנו עשית שימוש באתר, כתובת IP, סוג המכשיר באמצעותו גלשת באתר, סוג מערכת ההפעלה בה אתה עושה שימוש וכיוצ”ב.

שירותים מסוימים באתר, כגון פרסום מודעות, תגובות וכיוצ”ב, מחייב הרשמה לאתר. ככל שתבחר להירשם לאתר, יהיה עליך למסור פרטים מזהים, לרבות שמך המלא, כתובת, טלפון, כתובת דוא”ל ופרטים נוספים בהתאם לצורך ושיקול דעתה הבלעדי של הנהלת האתר. אינך מחויב למסור את המידע, אך אי מסירתו באופן מלא ומדויק, ייתכן שתמנע ממך את השימוש באתר או בחלקים ממנו. מובהר בזאת, כי מסירת מידע שאינו נכון או חלקי, יכולה להביא לחסימת ו/או מחיקת ו/או השעיית חשבונך.

בנוסף, הנהלת האתר תהא רשאית לשמור תכתובות בינך לבין האתר או תכתובות שנעשו באמצעות האתר.

ייתכן שהסוגים הבאים של פרטים אישיים ייאספו, יאוחסנו, ויעשה בהם שימוש:

 1. מידע על המחשב שלכם, כולל כתובת ה-IP שלכם, מיקומכם הגאוגרפי, סוג הדפדפן והגרסה שלו, ומערכת ההפעלה;
 2. מידע על הביקורים והשימוש שלכם באתר, כולל מקור ההפניה, אורך הביקור, צפיות בעמודים, ונתיבי המעבר שלכם באתר;
 3. מידע, כמו למשל כתובת הדואר האלקטרוני שלכם, שאתם מזינים בזמן ההרשמה לאתר שלנו או מילוי טפסי יצירת קשר;
 4. מידע שאתם מזינים בזמן יצירת פרופיל באתר שלנו—לדוגמה, השם שלכם, תמונות פרופיל, מגדר, יום הולדת, מצב מערכות יחסים, תחומי עניין ותחביבים, פרטי השכלה, ופרטי תעסוקה;
 5. מידע, כמו למשל השם וכתובת הדואר האלקטרוני שלכם, שאתם מזינים על מנת ליצור מנוי להודעות הדואר האלקטרוני ו/או הניוזלטר שלנו;
 6. המידע שאתם מזינים בזמן השימוש בשירותים באתר שלנו;
 7. מידע שנוצר בזמן השימוש באתר שלנו, כולל מתי, כמה, ובאילו נסיבות אתם משתמשים בו;
 8. מידע שקשור לכל דבר שאתם רוכשים, שירותים בהם אתם משתמשים, או העברות שאתם מבצעים באתר שלנו, הכולל את השם שלכם, הכתובת, מספר הטלפון, כתובת הדואר האלקטרוני, ופרטי כרטיס האשראי שלכם;
 9. מידע שאתם מפרסמים באתר שלנו בכוונה לפרסמו באינטרנט, שכולל את שם המשתמש שלכם, תמונות הפרופיל, ותוכן התגובות שלכם;
 10. מידע שנכלל במסרים שאתם שולחים לנו בדואר האלקטרוני או באמצעות האתר שלנו, כולל תוכן המסר והמטא-דאטה שלו;
 11. כל סוג אחר של פרטים אישיים שאתם שולחים אלינו.
 12. תגובות – כאשר המבקרים משאירים תגובות באתר אנו אוספים את הנתונים המוצגים בטופס התגובה, ובנוסף גם את כתובת ה-IP של המבקר, ואת מחרוזת ה-user agent של הדפדפן שלו כדי לסייע בזיהוי תגובות זבל. כן ונעביר מחרוזת אנונימית שנוצרה מכתובת הדואר האלקטרוני שלך (הנקראת גם hash) לשירות Gravatar כדי לראות אם הנך חבר/ה בשירות. מדיניות הפרטיות של שירות Gravatar זמינה כאן: https://automattic.com/privacy/. לאחר אישור התגובה שלך, תמונת הפרופיל שלך גלויה לציבור בהקשר של התגובה שלך.
 13. תוכן מוטמע מאתרים אחרים – כתבות או פוסטים באתר זה עשויים לכלול תוכן מוטבע (לדוגמה, קטעי וידאו, תמונות, מאמרים, וכו’). תוכן מוטבע מאתרי אינטרנט אחרים דינו כביקור הקורא באתרי האינטרנט מהם מוטבע התוכן. אתרים אלו עשויים לאסוף נתונים אודותיך, להשתמש בקבצי ‘עוגיות’, להטמיע מעקב של צד שלישי נוסף, ולנטר את האינטראקציה שלך עם תוכן מוטמע זה, לרבות מעקב אחר האינטראקציה שלך עם התוכן המוטמע, אם יש לך חשבון ואתה מחובר לאתר זה.

לפני שתחשפו בפנינו את הפרטים האישיים של אדם אחר, עליכם לבקש את הסכמת האדם הזה גם עבור השיתוף וגם עבור העיבוד של אותם הפרטים האישיים לפי מדיניות זו

השימוש במידע

שימוש במידע שנאסף באתר או שנמסר על ידך ייעשה על פי מדיניות פרטיות זו, תנאי השימוש של האתר ועל פי דין. השימוש במידע יהיה לכל מטרה המצוינת במדיניות פרטיות זו או בתנאי השימוש, במפורש או במשתמע, לרבות לצורך ביצוע המפורט להלן:

 • לאפשר לך להשתמש בתכנים ובשירותים השונים המוצעים באתר, לרבות רכישת מוצרים ושירותים, פרסום מידע ותוכן ועוד.
 • לזהות אותך בעת כניסה לאתר, לרבות במקרה של כניסות חוזרות לאתר, על מנת לשפר את חוויית הגלישה באתר.
 • לשפר ולהתאים את השירותים והתכנים המוצעים באתר, לרבות אופן הצגתם לגולשים.
 • לאפשר לך להתאים אליך באופן אישי את חוויית הגלישה באתר בהתאם לצרכיך האישיים, ככל שניתן.
 • לספק לך תוכן, מידע ושירותים המותאמים אליך, לרבות תוכן שיווקי.
 • שיפור השירות הניתן על ידי האתר.
 • ניהול מבצעים, סקרים, תחרויות או כל אירוע חד פעמי אחר אותו תבחר הנהלת האתר לנהל לטובת המשתמשים באתר.
 • ליצור איתך קשר באמצעות דואר אלקטרוני או בכל דרך אחרת, לרבות לצורך דיוור ישיר.
 • לשמור על האתר שלנו מאובטח ולמנוע הונאה;
 • לטפל בבירורים ותלונות שהוגשו על ידכם או נוגעות אליכם וקשורות לאתר שלנו;
 • במידה ותגיב/י על תוכן באתר, התגובה והנתונים אודותיה יישמרו ללא הגבלת זמן, כדי שנוכל לזהות ולאשר את כל התגובות העוקבות באופן אוטומטי. עבור משתמשים רשומים באתר (במידה ויש כאלה) אנו מאחסנים גם את המידע האישי שהם מספקים בפרופיל המשתמש שלהם. כל המשתמשים יכולים לראות, לערוך או למחוק את המידע האישי שלהם בכל עת (פרט לשם המשתמש אותו לא ניתן לשנות). גם מנהלי האתר יכולים לראות ולערוך מידע זה.
 • ושימושים אחרים.

אבטחת מידע

הנהלת האתר מיישמת מגוון אמצעי אבטחה שנועדו לשמור על המידע הנאסף או נמסר באתר. המידע הנאסף נשמר על גבי חשבונות האירוח ושרתי נטוורק סטודיו, שירותי גוגל כגון: GMAIL, אנליטיקס, ושירותי ,מערכות חסימת ספאם ותשלומים, Microsoft clarity הגישה למידע מתאפשרת רק להנהלת האתר או לעובדים וספקים שעליהם לבצע פעולה מסוימת הנוגעת למידע. עם זאת, אין אפשרות למנוע באופן מוחלט את האפשרות לכך שמידע ייגנב, ייחשף או יימחק. בהסכמתך לאיסוף ו/או מסירת המידע באתר, אתה מאשר שאתה מסכים ומודע למגבלות אלה ולא תהיה לך כל טענה כלפי האתר במקרה של גניבה, חשיפה או מחיקה של מידע כאמור.

כל  העברות הכספיות הממוחשבות שמבוצעות דרך האתר שלנו מוגנות באמצעות טכנולוגיית הצפנה.

אתם אחראים על שמירת הסיסמא בה אתם משתמשים לקבלת גישה לאתר שלנו חסויה; אנחנו לא נבקש מכם את הסיסמא שלכם (למעט בזמן ההתחברות לאתר שלנו).

Cookies

באתר נעשה שימוש בקבצי Cookies (להלן: “קוקיז“) על מנת לשפר את הגישה לאתר ואופן השימוש בו, תפעולו השוטף של האתר, איסוף נתונים סטטיסטיים, אבטחת מידע וכיוצ”ב. קבצי הקוקיז שלנו מאפשרים לנו להתאים את הגלישה באתר אליך באופן מיטבי, וליצור חוויית גלישה טובה יותר בכל פעם בה תעשה שימוש באתר

האתר שלנו משתמש בעוגיות. עוגייה היא קובץ המכיל מזהה (מחרוזת של אותיות ומספרים) שנשלח על ידי שרת אינטרנט לדפדפן אינטרנט ומאוחסן בדפדפן. אז, המזהה נשלח בחזרה לשרת בכל פעם שהדפדפן מבקש מהשרת להציג דף אינטרנט. עוגיות יכולות להיות או עוגיות “עיקשות” או עוגיות “פעולה” (session): עוגייה עיקשת תאוחסן בדפדפן שלכם ותישאר בתוקף עד תאריך התפוגה שנקבע לה, אלא אם תימחק על ידי המשתמש לפני תאריך התפוגה; עוגיית פעולה, מאידך, תפוג בסוף זמן הגלישה הנוכחי שלכם, כשתסגרו את הדפדפן. בדרך כלל עוגיות לא כוללות מידע שמזהה משתמשים אישית, אבל פרטים אישיים שאנחנו מאחסנים הנוגעים עליכם יכולים להיות מקושרים למידע המאוחסן והמתקבל מתוך עוגיות. אנחנו גם בעוגיות פעולה וגם בעוגיות עיקשות באתר שלנו.

 1. השמות של העוגיות בהן אנחנו משתמשים באתר שלנו, והמטרות לשמן הן בשימוש, מפורטות מטה:
  1. אנחנו משתמשים בשירותי Google Analytics ו microsoft clarity ו Accessability ו Adwords ו Pinterest ו Facebook ו באתר שלנו כדי לזהות מחשב כשמשתמש. אנו עושים שימוש בעוגיות באתר שלנו לעקוב אחרי משתמשים בזמן השימוש שלהם באתר / לאפשר לנו להשתמש בעגלת קניות באתר / לשפר את נוחות השימוש באתר / לנתח את השימוש באתר / לנהל את האתר / למנוע הונאה ולשפר את האבטחה של האתר / להתאים אישית את האתר לכל משתמש / להשתמש בפרסומות ממוקדות שעשויות לעניין במיוחד משתמשים מסוימים / ולשפר את חווית המשתמש והשירות באתר.
 2. רוב הדפדפנים מאפשרים לכם לסרב לשימוש בעוגיות—למשל:
  1. באינטרנט אקספלורר (גרסה 10) אתם יכולים לחסום עוגיות בעזרת הגדרות עקיפת הטיפול בעוגיות הזמינות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות אינטרנט,” “פרטיות,” ואז “מתקדם”;
  2. בפיירפוקס (גרסה 24) אתם יכולים לחסום את כל העוגיות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות,” “פרטיות,” ובחירה של “השתמש בהגדרות מותאמות אישית עבור היסטוריה” מתוך התפריט הנפתח, ואז ביטול הזימון של “קבל עוגיות מאתרים”;
  3. ובכרום (גרסה 29), אתם יכולים לחסום את כל העוגיות באמצעות כניסה לתפריט “התאמה אישית ובקרה,” ואז ללחוץ על “הגדרות,” “הצג הגדרות מתקדמות,” ו-“הגדרות תוכן,” ואז לבחור באפשרות “חסום אתרים מהגדרה של נתונים” תחת הכותרת “עוגיות.”

לחסימה של כל העוגיות תהיה השפעה שלילית על נוחות השימוש של אתרים רבים. אם תחסמו עוגיות, לא תוכלו להשתמש בכל האפשרויות שבאתר שלנו.

 1. אתם יכולים למחוק עוגיות שכבר מאוחסנות במחשב שלכם—למשל:
  1. בדפדפן אינטרנט אקספלורר (גרסה 10), אתם צריכים למחוק קבצי עוגיות ידנית (תוכלו למצוא הוראות לכך בכתובת http://support.microsoft.com/kb/278835);
  2. בפיירפוקס (גרסה 24), אתם יכולים למחוק עוגיות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות,” ו-“פרטיות”, ואז לבחור “השתמש בהגדרות מותאמות אישית עבור היסטוריה”, וללחוץ על “הצג עוגיות,” ואז “הסר את כל העוגיות”;
  3. ובכרום (גרסה 29), אתם יכולים למחוק את כל העוגיות באמצעות כניסה לתפריט “התאמה אישית ובקרה,” ואז ללחוץ על “הגדרות,” “הצג הגדרות מתקדמות,” ו-“נקה נתוני גלישה,” ואז לבחור באפשרות “מחק עוגיות ונתונים אחרים של אתרים ותוספים,” ולבסוף ללחוץ “נקה נתוני גלישה.”
 2. למחיקה של עוגיות תהיה השפעה שלילית על נוחות השימוש של אתרים רבים.

ההסכמה לשימוש שלנו בעוגיות בהתאם לתנאים של מדיניות זו בזמן הביקור הראשון באתר שלנו, מאפשרת לנו להשתמש בעוגיות בכל פעם שאתם מבקרים באתר.

בכל רגע, באפשרותך להפסיק את פעולת קבצי הקוקיז ומחיקתם. עם זאת, מחיקת הקוקיז או הפסקת פעילותם יכולה לפגוע בחוויית הגלישה באתר או במקרים מסוימים למנוע את הגישה לאתר או לחשבונך, ולכן אינה מומלצת.

מסירת מידע לצדדים שלישיים

הנהלת האתר אינה מוסרת מידע הנאסף או נמסר באתר לצדדים שלישיים, למעט כמפורט במדיניות פרטיות זו או בתנאי השימוש. מסירת מידע לצדדים שלישיים תיעשה במקרים שלהלן:

 • לצורך תפעול האתר. מסירת מידע לצורך כך תהא כפופה להתחייבות הגורם אליו נשמר המידע להתחייבויות המפורטות במדיניות פרטיות זו או בתנאי השימוש.
 • ככל שתרכוש מוצרים ו/או שירותים מצדדים שלישיים באמצעות האתר, במידת הצורך יועבר אליהם המידע הדרוש לשם השלמת תהליך המכירה, ככל שזה נמסר באמצעות האתר.
 • לשם מניעת שימוש זדוני באתר, לרבות הונאה, phishing, התחזות וכיוצ”ב.
 • לצורכי מחקר או ניתוח סטטיסטי, ובלבד שהמידע הנמסר יהיה אנונימי ולא יאפשר לזהותך בקשר עם המידע.
 • ככל שיתקבל בידי האתר צו שיפוטי ו/או דרישה של רשות המוסמכת לכך המורה על מסירת המידע.
 • ככל שתפר את הוראות מדיניות פרטיות זו או תנאי השימוש באתר ו/או ככל שתבצע או תנסה לבצע או שהנהלת האתר תהיה סבורה שבכוונתך לבצע, פעולה כלשהי בניגוד לדין.
 • במסגרת הליך שיפוטי מכל סוג, לרבות בוררות וגישור, ככל שיתנהל בינך לבין האתר או מי מטעמו.
 • בכל מקרה בו תהיה סבורה הנהלת האתר כי מסירת המידע דרושה לצורך מניעת גרימת נזק חמור לך או לצד שלישי כלשהו או לצורך מניעת ביצוע עבירה פלילית.
 • ככל שתבקש את מסירת המידע לצד שלישי באופן מפורש ובכתב.
 • במידה שהנהלת האתר תמכור ו/או תעביר ו/או תמסור בכל דרך אחרת את פעילת האתר לגורם אחר, ובלבד שזה יקבל על עצמו כלפיך את הוראות מדיניות פרטיות זו ותנאי השימוש.
 • תגובות מבקרים עלולות להיבדק על ידי שירות אוטומטי למניעת תגובות זבל.

דיוור ישיר

בעת ההרשמה לאתר ייתכן שתידרש לתת את הסכמתך למשלוח דיוור ישיר, לרבות מידע שיווקי ופרסומי הנוגע לאתר ולצדדים שלישיים המפרסמים באתר ו/או משווקים את שירותיהם או מוצריהם.

דיוור ישיר כאמור יישלח אליך רק במידה שנתת את הסכמתך לך, ובכל עת תוכל לבטל את הסכמתך לקבלתו באמצעות פנייה לאתר או באמצעות לחיצה על הקישור המתאים בהודעת הדיוור הישיר שנשלחה אליך.

הודעה על פגיעה בפרטיות

אם אתה סבור שפרטיותך נפגעה בשל מידע שנאסף על אודותיך באתר, פרסום כשלהו באתר או בכל דרך אחרת בקשר לאתר, באפשרותך לפנות אל הנהלת האתר בדוא”ל suppor[email protected], ופנייתך תיבחן ותטופל בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של האתר ובהתאם לתנאי השימוש של האתר.

שינויים במדיניות הפרטיות

הנהלת האתר רשאית לבצע שינויים מעת לעת במדיניות פרטיות זו. ככל שיבוצעו שינויים מהותיים במדיניות הפרטיות תפורסם הודעה על כך בעמוד הבית של האתר למשך 14 ימים.

עודכן לאחרונה: 01-11-2023

רוצים להתקדם?

דילוג לתוכן