fbpx
לוגו לבן - MARKETING DOCTOR - מרפאת כאב דיגיטלי לעסקים

ליווי וייעוץ אישי בהקמה וניהול של

פרסום דיגיטלי ממומן

המנוע שדוחף ליצירת קשר עם קהל היעד באופן ממומן על גבי פלטפורמות הפרסום השונות: גוגל, פייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב, לינקדאין וכו'.

המונח "פרסום דיגיטלי" ידוע גם בכינוי שיווק או פרסום ממומן, מתייחס לכל אסטרטגיית שיווק שבה ניתן למקד את המטרה סביב קהל יעד פוטנציאלי על בסיס תחומי עניין, כוונות ותקשורת מול העסק (הפרסום בגוגל מסתמך גם על מילות מפתח).

בניגוד לקידום אורגני שמתמקד באסטרטגיה לטווח הארוך וייצר לכם תנועה (גם אם תחליטו לעצור מחר את הקידום האורגני לחודש). הפרסום הממומן כשמו כן הוא, אתם רוכשים פרסום. כדי להגיע, להניע לפעולה וליצר לקוחות בעזרת הפרסום הממומן לא תוכלו להפסיק לשלם. ברגע שהפסקתם לשלם, הקמפיין כבר לא פעיל והחשיפה תיעצר.

מצד שני, אתם יכולים ליצר חשיפה של המותג / מוצר / שירות תוך זמן קצר. בדרך כלל תוך 24 – 48 שעות מרגע שסיימתם להקים את הקמפיין, אתם יכולים להיות להופיע ולהתחיל לקבל חשיפה ותנועה

היתרון המשמעותי של פרסום ממומן הוא היכולת לשווק ולהגיע בצורה מהירה מאוד, אל קהל יעד ממוקד ולחשוף אותו למוצר או השירות שלכם. השימוש בפרסום ממומן נפוץ בעיקר עבור עסקים בתחילת הדרך, אבל תמיד לוקח חלק חשוב בכל אסטרטגיית שיווק דיגיטלית.

הפרסום הממומן מתחלק לשני סוגים מדיומים עיקריים ונפוצים: פרסום ממומן במנועי חיפוש, ופרסום ממומן ברשתות ובמדיה החברתית. כל אחד מערוצי השיווק במדיומים השונים יאפשר לכם להשיג יותר לידיים, מודעות ושיפור של יחס המרה. לכל ערוץ פרסום קהל יעד שונה, אפשרויות מיקוד ומטרות שונות וסוגי פרסומים שונים.

אסטרטגיית שיווק היא הכלי המרכזי שיעזור לכם לעשות סדר ולאזן בין התקציבים וערוצי הפרסום הרלוונטיים ואידיאלים ביותר עבורכם.

תהליך הייעוץ מתחיל כאן!

פרסום ממומן לא הוא רק עלות, אלא השקעה שמתרגמת לערך עצום; זה המפתח לחשיפה רחבה, הקשר עם לקוחות חדשים וחיזוק המותג שלך.

מוכנים לקחת את הפרסום הדיגיטלי שלכם לשלב הבא? עם ליווי וייעוץ אישי, אנחנו כאן להקים ולנהל עבורכם קמפיינים ממומנים שיעבדו בשבילכם, ולא להפך. אנחנו נבנה יחד אסטרטגיה שמתמקדת בקהל היעד שלכם, נפתח קמפיינים חכמים שמותאמים למטרות העסק שלכם ונשקיע בפלטפורמות הנכונות. זה הזמן להשיג תוצאות מדהימות, להגביר את החשיפה ולהגדיל את ההמרות. השאירו פרטים ובואו נתחיל לגרום לפרסום שלכם לעבוד עבורכם!

שנות ניסיון בשיווק דיגיטלי
0 +

איתכם בגובה העיינים

מקצוענות, מחוייבות וחשיבה יצירתית

שנות ניסיון בעיצוב ובניית אתרים
0 +

על מה נעבוד בתהליך?

  • נגדיר את תפקידו והיעדים של הפרסום הממומן.
  • נגדיר תקציב ראלי מתוך סך התקציב הדרוש לכלל פעולות השיווק באסטרטגיה.
  • נבחן ונמקד את ערוצי הפרסום האידיאלים ביחס למטרות ולתקציב.
  • נגדיר את אבני הדרך ופעולות שיש לבצע בכל אחד מהערוצים ואפשרויות הפרסום השונות.
  • נגדיר קהלי יעד, מילות מפתח ומסרים בהתאם למסע הלקוח ומשפך השיווק.
  • נבחן אסטרטגיות פרסום ממומן.
  • נגדיר דרכים למדידת התוצאות.
  • נבחן וננתח קמפיינים היסטוריים במידה ורלוונטי.

במרקטינג דוקטור, אנו מציעים ניסיון ומומחיות רחבה בעולם הקמפיינים הממומנים, עם שירותי ליווי וייעוץ המותאמים באופן אישי לצרכים הייחודיים של כל לקוח. אם אתם זקוקים לייעוץ ספציפי, או אם אתם מחפשים תמיכה בהקמה וניהול של קמפיינים ממומנים, אנו כאן עבורכם. כמו כן, אנו מציעים אימון אישי וממוקד למי שמעוניין לשפר את היכולות האישיות שלו בתחום הפרסום הדיגיטלי, או ליווי שותף ומתמשך לאורך כל השנה למי שצריך הכוונה מקצועית לאורך המסע. הגישה שלנו מותאמת לקצב העבודה שלך, בין אם זה על בסיס שבועי או חודשי, כדי להבטיח שתמיד תהיו בחזית השיווק הדיגיטלי.

רוצים להתקדם?

דילוג לתוכן