fbpx
לוגו לבן - MARKETING DOCTOR - מרפאת כאב דיגיטלי לעסקים

ליווי וייעוץ באיפיון והקמת אתר

ליווי מקצועי בתהליך הקמת אתר הוא לא פחות חשוב מהטכנולוגיה שמאחוריו. כי אם אתה לא יודע למה ולאיזה קהל אתה מפנה, אפשר לפתח את האתר היפה בעולם – ולא יהיה לו ערך.

בניית אתר מקצועי ואפקטיבי שיתחשב בעלויות ההקמה והעלויות העתידיות, יאפשר צמיחה ברמה העסקית, ידע להתמודד עם אתגרי עיצוב חווית משתמש וטכנולוגיה משתנה, לצד צרכי השיווק בהווה והעתיד. היא משימה שדורשת ניסיון רב, הכרות מעמיקה של הפתרונות הטכנולוגים, יכולות ויזואליות, ידע וניסיון בעולמות השיווק.

אתר הוא הפנים שמייצגות את המותג, החזון והסיפור שלכם. זוהי השתקפות דיגיטלית של מי שאתם ומה שאתם מייצגים, לבחירת הפרטפורמה הנכונה יכולה להיות השפעה מכריעה על היכולת שלכם לגדול כעסק, לבצע פעולות שיווק / עיצוב, לאבטח את הנכס ולתחזק אותו וכמובן על ההשקעה הכספית בתווך הארוך.

מומחה מקצוען עם ניסיון יוכל ליעץ ולהדריך אותכם בתהליך יצירת אתר אינטרנט שמגלם את המהות שלכם, יאפשר פעילות תקינה ויעילה לאורך זמן, יענה לצרכים העסקיים והשיווקים וישים את הלקוח והמסר שלכם במרכז ובצורה יותר מדוייקת.

אחת המטרות המרכזיות כמומחים בבנייה וניהול אתרים היא לראות מעבר לקוד ולפיקסלים ולהבין את השאיפות העסקיות שלכם. כמומחים אנחנו יכולים לעזור לכם לתרגם את הרעיונות שלכם לפלטפורמה דיגיטלית מוחשית ויעילה. להדריך אותכם כיצד ליצור אתר שמדבר אל קהל היעד, יוצר מוערבות ומניע לפעולה.

המסע של בניית אתר אינטרנט יכול להיות מכריע, במיוחד אם אתם לא מכירים טוב את עולם פיתוח אתרים ושיווק בזירה האינטרנטית. כמומחים לבניית אתרים, נשמח לעזור לכם לצאת למסע הזה בביטחון ובבהירות.

לפני שאתם יוצאים להרפתקה של פיתוח אתר לעסק שלכם, קחו רגע להרהר במה שאתם רוצים להשיג. 

האתר של העסק הוא אחד היסודות החשובים ביותר לתפקוד יעיל של חשיפת העסק והפעילות, וילווה אותכם בכל צעד עסקי שתרצו לחלוק עם העולם. ההשקעה במומחה יכולה להציל אתכם מהמלכודות של אתר לא יעיל וטעויות יקרות שיגרמו לכם לעבוד שנים בפאצ'ים.

אתר אינטרנט הוא אולי הנכס הדיגיטלי והכלי השיווקי החשוב ביותר של העסק, הוא מיצג אתכם, את המוצר והשירותים, איך אתם נתפשים בעייני הלקוח, האתר מיצר לכם מכירות ומניע לפעולה, זה המקום היחיד שאתם קובעים מה אתם מציגים ואיך ב 100%. כמעט כל קמפיין יוביל אל האתר ואל עמודי נחיתה באתר.

תיכנון כצעד ראשון

כל תהליך בניית אתר יתחיל באפיון. אלא אם תגיעו מוכנים עם תוכנית עסקית ושיווקית מפורטת, תהליך האפיון יהיו בעיקרו טכני עם קריצה שיווקית. תדרשו לדומיין, שרת אירוח, עיצוב גרפי ועריכה, מיתוג, מבנה ניווט, מבנה תוכן ועמודים, תמונות, וידאו וקישורים.

כל אלו יאפשרו לבונה אתרים מקצועי לייצר עבורכם אתר, שאפילו יכול להראות מצוין ויזואלית. אבל ללא תיכנון מקדים, בניית אסטרטגיית שיווק דיגיטלית, הבנה של המשמעויות הכלכליות, החוקיות והתפעוליות האתר יישאר "פיל לבן". יום אחרי שהאתר החדש שלכם יהיה באוויר, תגלו שאף אחד לא באמת יגיע אליו אלא אם תעשו פעולות שיווק.

כשתתחילו לעשות שיווק תתקלו בנקודות הכאב העסקיות הראשונות שלכם. ללא תיכנון של בניית האתר ואסטרטגיה שיווקית, תתקלו באתגרים של תוכן ומסרים, חוסר יכולת להעריך ולתקצב את ההשקעה, חוסר יכולת למקד את ה: מוצר / שירות / מחיר / תהליך מכירה / הנעה לפעולה. במקרים רבים תזדקקו לעבודה כפולה מכיוון שמקדם האתרים יהיה זקוק לאלמנטים שונים שלא נלקחו בחשבון בזמן הצעת המחיר והקמת האתר.

טיפול מונע ב"כאב שיווקי" עתידי

אתר הוא כלי שיווקי שמהעבר להיותו עיצוב וקוד, הוא צריך להגיע ולעניין את קהל היעד, להוביל אותו לבצע פעולה ולהתמודד עם המתחרים. בניית אתר מתוך ראית צרכים השיווקיים בצורה ברורה ככל הניתן, היא השקעה כלכלית ואסטרטגית בעלת ערך עליון.

טעויות שנעשות בתחילת הדרך ללא תשומת לב. עלולות לעלות הרבה מאוד כסף, זמן ומשאבים לתקן ככל שהזמן עובר.

מה כולל ייעוץ?

אם אין לכם אתר? או יש לכם אחד ואתם צריכים לבנות אותו מחדש? נוכל לעזור לכם להגדיר את המטרות העסקיות והשיווקיות שלו לצד הצרכים הטכניים וטכנולוגיית. מה מתאים לכם? איזה אתר יכול לעבוד עבורכם הכי טוב ומה דרוש כדי להפיק את הכל. רמת הרזולוציה של תהליך הייעוץ תלויה ברצון והיכולת שלכם להשקיע בתהליך.

תהליך היעוץ לבניית אתר הוא תהליך שחייב להתבצע בתאום מלא עם תהליך אפיון השיווק והאסטרטגיה, בסיומו יהיה בידכם כל המידע הידע הדרוש כדי ליצר אתר אפקטיבי לאורך זמן.

אם אתם זקוקים לחנות דיגיטלית, מוכרים מוצרים, שירותים או מנויים? אתר אם אפשרויות קבלת תשלום וסליקה? הצרכים שלכם מורכבים קצת יותר מאתרים אחרים, האתגרים שונים וגם הצורך שלכם להיות יעילים, מאובטחים, תחרותיים ומשכנעים. לכן התהליך של יעוץ לחנויות דומה בעיקרו לזה של אתר אחר, אבל נדרש להתיחסות ותשומת לב שיווקית ממוקדת ורבה יותר.

בניית אתר החדש שלך מתחילה כאן!

זקוקים לליווי בתהליך? אין בעיה.

אנחנו מומחים בבניית אתרים, אבל גם אם תבחרו לעבוד מול כל גורם אחר. אנחנו לא משאירים אתכם עם המסקנות ועוזבים את הזירה, אנחנו נשארים לצידכם בתהליך מתחילתו ועד סופו. אם אתם צרכים הצעת מחיר? עזרה בהתנהלות מול בוני אתרים, ספק אירוח, ספק דומיינים, שרת אימיילים, מעצב, כותבי תוכן, מקדם אתרים או כל גוף צד ג' שמספק לכם שירות בתהליך?

שאלון בניית אתר

רוצים להתקדם?

דילוג לתוכן