fbpx
לוגו לבן - MARKETING DOCTOR - מרפאת כאב דיגיטלי לעסקים

בניית עמודי נחיתה

תשתית שיווקית היא הבסיס שעליו נבנים קמפיינים שיווקיים מוצלחים. ללא תשתית יציבה ודינאמית, אפילו הרעיונות השיווקיים החדשניים והיצירתיים ביותר יכשלו. השקעה בתשתית השיווק שלכם היא השקעה בהצלחת העסק שלכם לטווח ארוך.

בניית עמודי נחיתה

מחפשים ליצור עמודי נחיתה ממירים, מעוצבים ושמשדרים את המסר שלכם בצורה המושלמת ביותר? במרקטינג דוקטור, אנו מציעים שירות מקצועי לבניית עמודי נחיתה שמתאימים בדיוק לצרכים שלכם – אם לצורך ליווי עסקי או לבניית אתר של עמוד אחד. אלו לא רק עמודים, אלא כלים עוצמתיים להגברת המרות והגברת המעורבות של הלקוחות שלכם. יחד נבנה עמודי נחיתה שיהפכו כל ביקור להזדמנות.

צרו קשר עוד היום והתחילו את הדרך לשיפור הביצועים הדיגיטליים שלכם!

ייעוץ בבניית עמודי נחיתה

ליווי וייעוץ שיווקי מקצועי בתהליך בניית עמודי נחיתה, היא הדרך להבטיח שכל מפגש ראשוני עם הלקוח יתחיל סיפור של הצלחה עסקית. עמוד נחיתה מוצלח זהו לא רק עניין של עיצוב אלא יצירת חוויה מרתקת, משכנעת וממירה, שמטרתה להמיר קהל יעד פוטנציאלי ללקוחות אמיתיים.

במיוחד במקרים של פרסום ושיווק ממומן, חשוב לייצר עמודי נחיתה שמדברים בשפה ובטון המתאימים לקהל היעד שלכם. אנו כאן כדי להקנות לכם את הידע והכלים לבניית עמודי נחיתה מנצחים, המשלבים ראיה שיווקית כוללת ואסטרטגיה ממוקדת להשגת תוצאות מרביות.

מתחילים מכאן!

ליווי וייעוץ אישי בבניית עמודי נחיתה ממירים.

מהם עמודי נחיתה? למה הם משמשים? מה הבעיות הנפוצות של עמודי נחיתה? איך אפשר לשפר את הביצועים של עמודי נחיתה?

בהגדרה הרחבה מאוד, עמוד נחיתה הוא למעשה כל עמוד שקהל היעד שלכם נחת עליו. בפועל נתיחס לשני סוגים של עמודי נחיתה:

עמוד נחיתה כחלק מהאתר – מופיעים בניווט הגולש יכול להמשיך מהם לתוכן ממוקד באתר.

עמודי נחיתה ממוקדים – ללא אפשרות ניווט אל מחוץ לעמוד פרט להנעה לפעולה שלשמה הנחתנו את הגולש על העמוד.

עמודי נחיתה הם עמודי אינטרנט שנוצרים במיוחד כדי לקדם מוצר או שירות מסוים ולהפוך את הגולשים ללקוחות. הם מיועדים לספק מידע מפורט ומפוקס על המוצר או השירות שאתה מציע, ולשכנע את הגולשים לבצע פעולה מסוימת, כמו לרכוש את המוצר, להירשם לשירות או להוריד תוכן חינם.

השימוש בעמודי נחיתה מאפשר למקד את המסר והמידע עבור קמפיינים וקהלים שונים, להניע לפעולה ספציפית מדידה ומדוייקת.

המטרה של עמודי הנחיתה היא להמיר גולשים ללקוחות פעילים ולשפר את הניראות והחשיפה שלך בשוק. עמודי הנחיתה נועדו לשפר את הקשר בין המשתמש והמוצר על ידי הענקת מידע מפורט וברור והנחיות ברורות לפעולה.

אחת הבעיות הנפוצות של עמודי הנחיתה היא תוכן לא מתאים. הכתיבה חייבת להיות מפורטת, מתאימה לקהל היעד ולמוצר, ועשויה לכלול תמונות, וידאו או גרפיקה כדי לקדם את המוצר שלכם. בנוסף, אם העמוד לא נטען מהיר ולא מתאים לגודל המסך, זה יכול להשפיע על הביצועים של העמוד.

נקודות חשובות עבור עמודי נחיתה

 1. כותרות ותוכן מדויקים
 2. הקפדה על עיצוב מקצועי – העמוד צריך להיות מסודר ולהעביר את המידע בצורה ברורה ומדויקת, כך שהמשתמש יוכל לקרוא ולהבין את התוכן ללא קשיים.
 3. קפדה על חווית המשתמש – כדי לשמור על שיעור יציאה נמול מהעמוד, חשוב לוודא שהעמוד נגיש, ובעל זמן טעינה מהירה ונח לשימוש.
 4. קישוריות – העמוד צריך להכיל קישורים רלוונטיים לתוכן של העמוד ולמוצר.
 5. התאמה לקהל יעד – כדי להגיע למטרה של העמוד ולקדם את המוצר או השירות, חשוב להתאים את התוכן והמבנה של העמוד לקהל היעד ולצרכים שלהם.
 6. ערך למשתמש – יצירת תוכן רדוד ולא מעניין, לא יספק את קהל היעד הפוטנציאלי שהתאמצתם כל כך להביא אל העמוד. הם לא יקבלו את המידע שהם צריכים כדי לקבל החלטה חכמה. תוכן שעוזר לגולשים לקבל החלטה חכמה הוא תוכן משמעותי, שבנוי נכון מבחינה היררכית ומשלים את השיחה שיש ללקוח בראש, הוא שעושה שכל ומעודד את הגולשים לפעולה.
 7. הקפדה על כותרות מעוררות עניין – כותרות טובות יכולות להיות המפתח למשתמש להמשיך ולקרוא את התוכן של העמוד. חשוב להיות יצירתיים ומעוררי עניין כדי למשוך את תשומת לבם של הגולשים ואם זאת להיות אמיתיים כך שהלקוח ימצא תוכן עם ערך שתואם את הכותרת.
 8. תמונות מתאימות – תמונות טובות ומתאימות יכולות להיות גורם משכנע למשתמש לקרוא את התוכן של העמוד. חשוב לבחור תמונות שמתאימות למוצר או לשירות שלכם ומעוררות את תשומת הלב והמחשבה של הקהל שלכם.

מספר טיפים נוספים לבניית עמודי נחיתה מצליחים

 • השתמשו בכותרות וכותרות משנה על מנת לבסס את התוכן בצורה ברורה ומובנית.
 • התמקדו ביתר דגש על היתרונות של המוצר או השירות שלכם, ופחות על התכונות.
 • השתמש בסיפורים או בחוויות של לקוחות קודמים על מנת להמחיש את היתרונות של המוצר או השירות שלכם.
 • יצרו קריאה לפעולה ברורה ומפורטת, עם קישור לפעולה.
 • בידקו ובחנו את העמוד באמצעות כלי בדיקת A/B על מנת להשוות בין גרסאות של העמוד ולבחור את הגרסה המתאימה יותר לקהל היעד שלך.

זקוקים לליווי בתהליך? אין בעיה.

אנחנו לא משאירים אתכם עם המסקנות ועוזבים את הזירה, אנחנו נשארים לצידכם בתהליך מתחילתו ועד סופו. אם אתם צרכים הצעת מחיר? עזרה בהתנהלות מול בוני אתרים, ספק אירוח, ספק דומיינים, שרת אימיילים, מעצב, כותבי תוכן, מקדם אתרים או כל גוף צד ג' שמספק לכם שירות בתהליך?

שנות ניסיון בשיווק דיגיטלי
0 +

איתכם בגובה העיינים

מקצוענות, מחוייבות וחשיבה יצירתית

שנות ניסיון בעיצוב ובניית אתרים
0 +

רוצים להתקדם?

דילוג לתוכן